Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Świecko, stacja paliw orlen, woj. lubuskie

Świecko, obok stacji paliw

 

tel.: 957 581 930

 

czynne: 24h/7dni w tyg.

 

 

 

 

Kantor Świecko, "Lisia Kita", woj. lubuskie

Świecko, "Lisia Kita" - pawilon naprzeciwko terminala

 

tel.: 661 477 677

 

czynne: 24h/7dni w tyg.

 

 

 

 

Usługi wymiany walut w Świecku

Wyjeżdżasz na zakupy lub wyjazd np. do Niemiec? Skorzystaj z naszych usług wymiany walut w kantorach w Świecku. Oferujemy łatwy dojazd, szybką obsługę, konkurencyjne ceny oraz fachową i miłą obsługę. U nas bezpiecznie wymienisz złotówki na walutę obcą i na odwrót. Zapewniamy ceny bez prowizji, a także możliwość negocjacji cen. Nasze placówki znajdziesz blisko granicy polsko-niemieckiej na drogach dojazdowych do przejścia granicznego w Święcku. Odwiedź również nasze kantory w Kostrzynie, Kowalowie i Torzymie.

 

Całodobowy kantor dla turystów i podróżnych

Nieważne czy jesteś turystą podróżującym po Polsce, czy planujesz wyjazd zagraniczny, oferujemy całodobową wymianę walut przez cały tydzień dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki temu z łatwością wymienisz pieniądze, gdy zdecydujesz się na spontaniczny wyjazd zagranicę albo zwyczajnie zapomniałeś wymienić walutę. Albo kupiłeś za mało złotówek, a nie chcesz korzystać z zagranicznej karty płatniczej. Rozumiemy, że zdarzają się różne nieprzewidziane i nieplanowane sytuacje, w których szybko potrzebujesz kupić lub sprzedaż obcą walutę. Dlatego też nasze kantory działają również w weekendy i święta.

 

Korzyści z wymiany walut w kantorze stacjonarnym

Kantory stacjonarne, jak ten który prowadzimy w Świecku, zapewniają większe zaufanie niż kantory internetowe. Wymieniając walutę w okienku kantoru, zyskujesz pewność, że otrzymasz należną walutę w odpowiedniej ilości. Środki finansowe otrzymujesz od razu w momencie dokonywania transakcji i nie musisz czekać na przelanie środków na konto bankowe, jak to jest w przypadku kantorów internetowych. Dzięki temu możesz od razu z nich korzystać np. udając się na zagraniczne zakupy, czy wakacje i nie martwić się szukaniem bankomatu za granicą.