Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Ubezpieczenia Kozera Travel w SłubicachKozera Travel to działające od 1998 roku przedsiębiorstwo, które aktywnie działa na lokalnym rynku, zarówno w samych Słubicach, jak i całym województwie lubuskim. Świadczymy usługi z zakresu wymiany walut, bez prowizji i w konkurencyjnych cenach, i prowadzimy agencję turystyczną, pomagając naszym klientom w organizacji wymarzonych wakacji. Jesteśmy również profesjonalnym biurem ubezpieczeń w Słubicach. Przez lata działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie, którym teraz możemy podzielić się z Państwem, oferując najkorzystniejsze rozwiązania w kwestii ubezpieczeń.

Wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie dla siebie

W życiu zdarzają się różne sytuacje, na które nie mamy wpływu, ale dzięki odpowiedniej polisie ubezpieczeniowej można być przygotowanym na każdą ewentualność. W naszym biurze w Słubicach znajdą Państwo szeroką ofertę ubezpieczeń, którą zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zajmujemy się ubezpieczeniami:

  • domu i mieszkania,
  • samochodu, m.in. OC, AC, NWW,
  • na życie,
  • podróży,
  • innymi, np. ubezpieczeniami roweru, OC przewoźnika, OC rolnika.

Biuro Kozera Travel gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług i fachową pomoc w kwestii wyboru polisy, aby spełniała wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ubezpieczenia dla każdego

Nasze biuro w Słubicach współpracuje ze znanymi i renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki temu możemy zaproponować wiele rodzajów i wariantów polis. Doświadczenie, odpowiednie kompetencje oraz rozległa wiedza na temat ubezpieczeń pozwala nam przygotowanie oferty nie tylko dopasowanej do klienta, ale również takiej propozycji, która będzie najbardziej korzystna. Służymy pomocą powypadkową, w przypadku powstania szkody, fachowo pomagamy w jej likwidacji.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem w kwestii ubezpieczeń zachęcamy do kontaktu.

Ubezpieczenia indywidualne, komunikacyjne i majątkowe

Ubezpieczenie indywidualne, komunikacyjne i majątkowe to dobra inwestycja na przyszłość, która przy niewielkich składkach miesięcznych może przynieść spore korzyści w przyszłości. Decydując się na ubezpieczenie, możemy uniknąć sporych kosztów finansowych, związanych z wyrządzoną szkodą lub uszczerbkiem na zdrowiu swoim lub osób trzecich.

Odwiedź nasze biuro w Słubicach i powiedz nam, co chcesz ubezpieczyć, a stworzymy indywidualną ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do Twoich potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce m.in. Link4, Aviva, Generali, Ergo Hestia, Signal Iduna, Uniqa czy Warta. Dzięki tam bogatej ofercie z łatwością wykupisz ubezpieczenie samochodu, mieszkania, zdrowotne na wakacyjny wyjazd czy na życie w jednym miejscu.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Ubezpieczenie to gwarancja, dzięki której możemy być pewni, że w sytuacjach kryzysowych np. podczas wypadku, zalania mieszkania czy uszkodzenia auta, dostaniemy odpowiednie środki na leczenie, bądź remont lub naprawę zniszczonego mienia. Wykupując ubezpieczenie na życie, dodatkowo zapewniamy poczucie bezpieczeństwa dla bliskich osób i środki materialne na wypadek śmierci, bądź trwałego inwalidztwa osoby ubezpieczonej. Warto zatem oprócz obowiązkowych ubezpieczeń m.in. OC samochodu, wykupić dodatkowe ubezpieczenia np. od zalania mieszkania, AC auta czy turystyczne, które zapewnią nam wypłatę odszkodowania na wypadek zaistnienia sytuacji, od której się ubezpieczamy.