Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Ubezpieczenie podróży w SłubicachBez względu na to, czy jesteś w podróży niemal bez przerwy, czy po raz pierwszy od lat wybierasz się na długo oczekiwany urlop – warto pomyśleć o zabezpieczeniu, jakim jest ubezpieczenie podróżne. Polisę, która pozwoli Ci wyjechać bez obaw o dodatkowe koszty czy nieprzewidziane sytuacje, wykupisz w Kozera Travel w Słubicach. Dzięki ubezpieczeniu podróży możesz wypoczywać i cieszyć wymarzonymi wakacjami lub załatwiać sprawy biznesowe, nie martwiąc się o żadne, negatywne w skutkach, zdarzenia losowe. Przyjdź do naszego biura w Słubicach i przekonaj się o wszystkich zaletach polisy podróżnej.

Zakres ubezpieczenia podróży

W zależności od Twoich preferencji, w Kozera Travel w Słubicach możesz wybrać spośród różnych opcji ubezpieczenia podróżnego. Towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy, oferują zarówno pakiety podstawowe, jak i rozszerzone, obejmujące niemal każdą możliwą, nieprzewidzianą sytuację podczas podróży.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne obejmuje m.in.:

  • Pokrycie kosztów leczenia.
  • Pokrycie kosztów transportu z miejsca wypadku do placówki medycznej lub powrotu do kraju.
  • Wypłata odszkodowania w razie trwałego uszkodzenia ciała, ubytków zdrowia lub śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku czy choroby.
  • Ubezpieczenie bagażu i kosztownego sprzętu podczas podróży.
  • Pokrycie kosztów ratownictwa medycznego.
  • Zapewnienie opieki nad dziećmi w przypadku nagłej choroby opiekuna.

Dlaczego warto wykupić polisę na podróż?

Przygotowując się do wakacyjnej podróży, pakujemy różne rzeczy. Dobrze wziąć ze sobą zarówno szorty, jak i grubszy sweter, ponieważ nie mamy 100% pewności, jaka pogoda nas czeka i co może okazać się przydatne. Tak samo jest z ubezpieczeniem. Możemy mieć problemy ze zdrowiem, utracić bagaż lub stracić dokumenty w wyniku kradzieży. Oczywiście nie warto nastawiać się na najgorsze, ale lepiej zapewnić sobie zabezpieczenie, jakim jest ubezpieczenie podróżne. Zapraszamy do naszego Biura w Słubicach, gdzie nasi doradcy przedstawią szczegółowe informacje na temat warunków i kosztów ubezpieczenia podróży.