Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Torzym, ul. Warszawska 19, woj. lubuskie

 

czynne: 24h/7dni w tyg.

 

 

Adres Adres Warszawska 19, zajazd Chrobry Torzym 66-235
Telefon Numer Telefonu 683 413 481
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tani kantor wymiany walut w Torzymiu – Zajazd Chrobry

Torzym jest miastem, które bardzo często pojawia się w ofertach największych biur podróży w Polsce. Na parkingach dla autobusów w Torzymiu spotykają się grupy wyjeżdżające w na wakacje do zachodniej Europy. Przy jednym z zajazdów (Chrobry) umiejscowiliśmy nasz kantor wymiany walut. Jeżeli jadą Państwo na zorganizowaną wycieczkę, to u nas mają Państwo ostatnią szansę na tanią wymianę walut, bez prowizji i z możliwością negocjacji cen. Kantor w Torzymiu zlokalizowany został w centrum miasta, przy drodze krajowej numer 92, około 1,5 kilometra od zjazdu z Autostrady Wolności (A2). To idealna lokalizacja dla turystów zmierzających w kierunku Niemiec, a także dla osób wyjeżdżających do kraju naszych zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Zajazdu Chrobry, w którym można odpocząć i posilić się przed dalszą podróżą. Przy zajeździe znajduje się spory parking, dzięki czemu osoby zmotoryzowane mogą zatrzymać się tuż przy naszym kantorze i dokonać taniej wymiany walut. Bez prowizji, z możliwością negocjacji cen, przez 24h na dobę.

Kantor wymiany walut w Torzymiu - brak prowizji, otwarte 24h

Firma Kozera-Travel posiada 10 kantorów w województwie lubuskim, rozmieszczonych wzdłuż granicy z Niemcami oraz przy autostradzie A2. Dzięki temu każda osoba podróżująca do Niemiec może wygodnie i tanio wymienić walutę w naszych kantorach. Podróżnym, którzy chcą dokonać transakcji bliżej granicy, zapraszamy do naszego kantoru w Świecku, który położony jest tuż przy moście nad Odrą, przy samej autostradzie A2. W Torzymiu posiadamy tani kantor wymiany walut przy ulicy Warszawskiej, blisko Zajazdu Chrobry. Jesteśmy otwarci przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Podróżni mogą u nas wymienić walutę po atrakcyjnym, uaktualnianym kilkadziesiąt razy dziennie kursie, bez prowizji i z możliwością negocjacji cen. Od ręki wymieniamy walutę nawet w dużych nominałach.

Torzym - tani kantor wymiany walut, przy Zajeździe Chrobry

Kozera-Travel buduje zaufanie wśród klientów z województwa lubuskiego od 1998 roku. Dzięki ich zaufaniu stale możemy się rozwijać i być w miejscach idealnie dobranych do potrzeb naszych stałych klientów oraz osób podróżujących do Niemiec. Kantor wymiany walut w Torzymiu, znajdujący się przy Zajeździe Chrobry, oferuje transakcje bez prowizji, z możliwością negocjacji cen. Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut w Torzymiu!