Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Słubice – Siedziba Kozera-Travel

ul. Jedności Robotniczej 8

woj. lubuskie

 

Siedziba "Kozera-Travel"

69-100 Słubice

ul Jedności Robotniczej 8

 

tel.: 957 582 693

fax: 957 582 693

 

czynne:

  • Kantor: 24h/7dni w tyg.
  • Ubezpieczenia: Pon-Piąt 8:00-17:00, Sob 9:00-14:00
  • Biuro Podróży: Pon-Piąt 8:00-16:00

 

 

 

 

Kantor Słubice - ul. Transportowa 11

woj. lubuskie 69-100 Słubice

ul. Transportowa 11 pawilon nr 2

 

tel.: 693 412 711

 

czynne: 24h/7dni w tyg.

 

 

 

 

Kantor Hotel Cargo

69-100 Słubice

ul. Transportowa 8

Kantor znajduje się w Hotelu Cargo

 

tel.: 605 313 731

 

 

 

 

 

Wymiana walut – Słubice

Wymiana walut to jeden z podstawowych profili działalności naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej jakości usług nasz kantor w Słubicach odwiedzają setki zadowolonych Klientów miesięcznie. Działamy całodobowo, zapewniając bezpieczne i szybkie transakcje. Oferujemy także możliwość negocjacji cen.

 

Wymiana złotówek na zagraniczne waluty

Planujesz wakacyjny wyjazd lub zakupy za granicą? Zapraszamy zatem do naszego kantoru w Słubicach. Wymieniamy waluty większości krajów z całego świata i Europy np. euro, dolary, funty brytyjskie, franki, korony norweskie i duńskie, a także jeny, ruble, kuny. Dzięki temu z łatwością wymienisz polskie złotówki na walutę kraju, który zamieszasz odwiedzić. Pracujemy 7 dni w tygodniu przez całą dobę, więc możesz dokonać wymiany w dowolnym momencie, np. po drodze na lotnisko. Zapraszamy również do naszych placówek w innych przygranicznych miejscowościach np. do kantoru w Świecku, Kostrzynie i Boczowie.

 

Możliwość negocjacji cen

Oferujemy możliwość negocjacji cen skupu oraz sprzedaży walut zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych. Jeśli planujesz wymienić większą kwotę pieniędzy, zapytaj naszego pracownika o możliwość negocjacji warunków wymiany. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie propozycję wraz z odpowiednim upustem cenowym. Zapraszamy do kontaktu.