Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor wymiany walut Kozera-Travel – Świecko

czynne: 24h/7 dni w tygodniu

Adres Adres obok stacji paliw Świecko
Telefon Numer Telefonu 95 758 19 30
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Tani kantor wymiany walut w Świecku przy stacji paliw - otwarte 24h

Kozera-Travel posiada dwa kantory administracyjnie leżące w obrębie Świecka, jednak znajdujące się poza samą miejscowością. Pierwszy kantor wymiany walut znajduje się przy terminalu nazywanym „Lisia Kita”, przy drodze krajowej numer 29. Drugi kantor zlokalizowany został tuż przy autostradzie A2, zmierzającej w kierunku granicy niemieckiej, około 2 kilometrów od autostradowego mostu granicznego. Taka lokalizacja kantora wymiany walut Kozera-Travel sprawia, że podróżni udający się autostradą w kierunku Frankfurtu nad Odrą, Berlina czy Poczdamu mogą dokonać transakcji nie zbaczając z trasy, w ostatnim momencie przed pokonaniem granicy. Nasz tani kantor znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw oraz parkingu dla samochodów ciężarowych. Dzięki temu walutę mogą u nas wygodnie wymienić wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. W naszym tanim kantorze nie pobieramy prowizji od transakcji i dajemy możliwość negocjacji cen. Czekamy na klientów przez 24h na dobę!

Kantor wymiany walut w Świecku - brak prowizji, możliwość negocjacji cen

Świecko to niewielka wioska leżąca tuż przy granicy z Niemcami, u zbiegu rzek Ilanki oraz Odry. Być może w przyszłości miejscowość ta zostanie przyłączona do Słubic, w których Kozera-Travel posiada obecnie dwie placówki - kantor wymiany walut przy ulicy Jedności Robotniczej będący jednocześnie siedzibą całej firmy oraz kantor przy ulicy Transportowej. Świecko nie leży przy głównych trasach prowadzących w kierunku granicy, w samej wsi nie ma również mostu granicznego. Najbliższe przejście graniczne to właśnie most autostradowy, dlatego nasz kantor wymiany walut został usytuowany przy autostradzie A2, w pobliżu stacji paliw. Taka lokalizacja jest wygodna zarówno dla mieszkańców Świecka czy Słubic, ale przede wszystkim tanio mogą u nas dokonać wymiany walut osoby podróżujący z głębi województwa lubuskiego oraz całego kraju. Jako że jesteśmy otwarci przez 24h, odwiedzać nas mogą zarówno podróżujący w dzień, jak i „nocne marki”. Żaden z nich nie zapłaci prowizji i otrzyma możliwość negocjacji cen.

Świecko - tani kantor wymiany walut - bez prowizji , czynne 24h

We wszystkich naszych kantorach wymiany walut (mamy aż 10 placówek na terenie województwa lubuskiego) dajemy możliwość negocjacji cen i nie pobieramy prowizji od zawieranych transakcji. Znacząca większość kantorów wymiany walut Kozera-Travel otwarta jest przez 24h na dobę, a lokalizacja naszych oddziałów została wybrana z myślą o wygodzie klientów. Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut, usytuowanego przy stacji paliw, bezpośrednio przy autostradzie A2.