Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor wymiany walut w Świecku

czynne: 24h/7 dni w tygodniu

Adres Adres pawilon naprzeciwko terminala Świecko
Telefon Numer Telefonu 661477677
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Tani kantor wymiany walut przy terminalu „Lisia Kita”

Świecko jest niewielką wsią położoną tuż przy granicy polsko-niemieckiej. Miejscowość jest odwiedzana głównie ze względu na bliskość naszych zachodnich sąsiadów, jednak nie leży na trasie w kierunku granicy, a odrobinę na uboczu. Dlatego dwa nasze kantory jedynie administracyjnie znajdują się w granicach Świecka. Pierwszy kantor wymiany walut zlokalizowany przy stacji paliw, jest skierowany głównie do osób podróżujących autostradą A2 w kierunku mostu granicznego nad Odrą. Z kolei drugi leży przy drodze krajowej numer 29, prowadzącej z Słubic do Krosna Odrzańskiego. Tą trasą dojeżdżają głównie osoby z Zielonej Góry i południowo-zachodniej Polski. Na co mogą liczyć w tanim kantorze wymiany walut Kozera-Travel usytuowanym przy terminalu „Lisia Kita”? Na niskie, stale uaktualniane ceny, wynikające z braku prowizji, a także możliwość negocjacji cen. Jesteśmy otwarci codziennie, przez 24h na dobę.

Świecko – kantor wymiany walut Kozera-Travel 24h

Kantor wymiany walut znajduje się w okolicy terminalu „Lisia Kita”, w okolicy rozmieszczona jest rozwinięta infrastruktura skierowana dla kierowców. Obok kantoru znajduje się przestronny parking dla samochodów ciężarowych oraz stacje benzynowe, które sprawiają, że dojazd do naszego oddziału jest bardzo wygodny i bezpieczny. Nasz tani kantor wymiany walut położony jest 2 kilometry od węzła łączącego drogę krajową nr 29 z autostradą A2 (nazywaną również Autostradą Wolności), która łączy Świecko z Warszawą, a po niemieckiej stronie dojeżdża do Berlina. Osoby jadące w kierunku Niemiec mogą minimalnie zjechać z drogi i już znajdą się przy naszym kantorze wymiany walut przy terminalu „Lisa Kita”. Jeżeli nie chcą Państwo opuszczać autostrady, to zapraszamy do kantoru przy stacji paliw, który położony jest tuż przy autostradzie A2. Oba kantory są otwarte przez 24h, a wymianę walut można w nich dokonać bez prowizji i z możliwością negocjacji cen.

Kantor Świecko – wymiana walut bez prowizji, możliwość negocjacji cen

Kantor wymiany walut jest otwarty dla Państwa przez 24h, siedem dni w tygodniu. Możemy wymieniać nawet walutę o dużych nominałach i nigdy nie pobieramy prowizji. Każdy z naszych klientów ma możliwość indywidualnej negocjacji cen. Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut, przy terminalu „Lisia Kita”, tuż przy drodze krajowej numer 29, nieopodal węzła z autostradą A2.