Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Słubice - kantor wymiany walut

czynne: 24h/7 dni w tygodniu

Adres Adres Transportowa 11 pawilon nr 2 Słubice 69-100
Telefon Numer Telefonu 693412711
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Kantor wymiany walut w Słubicach – ulica Transportowa

W Słubicach posiadamy kantor wymiany walut przy ulicy Jedności Robotniczej, znajdujący się w centrum miasta, w pobliżu mostu granicznego. Drugi kantor znajduje się na wjeździe do miejscowości, przy ulicy Transportowej, tuż przy drodze krajowej numer 29, prowadzącej od autostrady A2, w kierunku Frankfurtu nad Odrą, niedaleko strefy ekonomicznej Słubice. Obok znajduje się przedsiębiorstwo spedycyjne Hartwig. Jest to idealna lokalizacja dla osób kierujących się ze środkowej i wschodniej Polski, kierujących się do Niemiec, przede wszystkim do Frankfurtu i Berlina. Przy kantorze wymiany walut Kozera-Travel znajduje się duży parking, na który można bezpiecznie zjechać prosto z trasy, nawet pojazdem ciężarowym. Kantor znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw oraz dworca PKP położonego na trasie do wiodącej Frankfurtu nad Odrą.

Tani kantor wymiany walut w Słubicach – brak prowizji, możliwość negocjacji cen, czynne 24h

Oba nasze kantory wymiany walut w Słubicach są otwarte bez przerwy, 24h na dobę. Nie pobieramy prowizji od zawieranych transakcji, dajemy możliwość negocjacji cen. Stała aktualizacja kursów sprawia, że w każdej chwili mogą Państwo u nas znaleźć ceny odzwierciedlające sytuację na rynkach walutowych. W naszych kantorach można wymieniać nawet walutę o dużych nominałach, jesteśmy stale przygotowani na większe transakcje. Kozera-Travel od 1998 roku buduje zaufanie klientów mieszkających w województwie lubuskim, a także podróżnych kierujących się w kierunku granicy niemieckiej. Dzięki zaufaniu klientów nasza sieć kantorów wymiany walut stale się rozwija, posiadamy już 10 oddziałów na terenie całego województwa lubuskiego. Nasze kantory usytuowane są wzdłuż granicy z Niemcami oraz w pobliżu autostrady A2.

Kantor wymiany walut – Słubice, ulica Transportowa

Brak prowizji sprawia, że kantory Kozera-Travel są tanim i pewnym partnerem wymiany walut. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, wielu z nich odwiedza nas regularnie. W naszym kantorze przy ulicy Transportowej odwiedzają nas przede wszystkim osoby zmierzające w kierunku Berlina i Frankfurtu nad Odrą, a także podróżni wracający z Niemiec. Zapraszamy wszystkie osoby szukające tanich kantorów wymiany walut do skorzystania z naszych usług. Nie pobieramy prowizji, dajemy możliwość negocjacji cen i jesteśmy czynni przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Można nas znaleźć przy drodze krajowej nr 29, przy strefie ekonomicznej Słubice, obok przedsiębiorstwa Hartwig.