Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

KANTOR WYMIANY WALUT – SŁUBICE, HOTEL CARGO

Czynne: 24h/7 dni w tygodniu

Adres Adres Transportowa 8,
Hotel Cargo, 
Słubice 69-100
Telefon Numer Telefonu 605 313 731
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

KANTOR WYMIANY WALUT W SŁUBICACH – HOTEL CARGO

Mieszczący się w budynku Hotelu Cargo, przy ulicy Transportowej w Słubicach, kantor Kozera-Travel to doskonałe miejsce, w którym można dokonać wymiany waluty bez konieczności zjeżdżania z trasy. Nasz kantor znajduje się w dogodnej lokalizacji, tuż przy drodze krajowej numer 29, łączącej się z autostradą A2 w kierunku Frankfurtu nad Odrą oraz 1,5 km od mostu łączącego Słubice z Frankfurtem. Przed Hotelem Cargo znajduje się duży parking, w związku z tym nie ma problemu ze znalezieniem dogodnego miejsca postojowego, a dzięki temu można swobodnie dokonać transakcji w naszym kantorze.

W Słubicach mamy również kantory wymiany walut w centrum miasta, przy ulicy Jedności Robotniczej oraz przy ulicy Transportowej 11.

TANI KANTOR WYMIANY WALUT SŁUBICE – MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN, BRAK PROWIZJI, CZYNNE 24H

W kantorach wymiany walut Kozera-Travel nie pobieramy prowizji od przeprowadzonych transakcji, dajemy także naszym klientom możliwość negocjacji cen, zwłaszcza przy większych operacjach. Wszystkie nasze oddziały w Słubicach, również kantor zlokalizowany w Hotelu Cargo, czynne są przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Działamy niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia, dlatego podróżni kierujący się do Niemiec nie muszą obawiać się o brak możliwości wymiany waluty. Jesteśmy przygotowani nawet na większe transakcje, opiewające na duże sumy. Wymiana pieniędzy w kantorach Kozera-Travel przebiega zawsze po najbardziej atrakcyjnym i aktualnym kursie. Trzymamy rękę na pulsie,  a nasze ceny zawsze oddają aktualną sytuację na rynkach walut.

KANTOR WYMIANY WALUT W SŁUBICACH, HOTEL CARGO

Od 1998 roku pracujemy na zaufanie klientów, prowadząc działalność usługową. Nasze kantory wymiany walut to sprawdzone miejsca, w których dokonać można transakcji bez prowizji, 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni tygodnia. W Słubicach do Państwa dyspozycji pozostają 3 oddziały – w Hotelu Cargo, przy ul. Jedności Robotniczej oraz przy ul. Transportowej 11. Wszystkie zlokalizowane są w dogodnych dla osób kierujących się do granicy punktach. Hotel Cargo, w którym mieści się nasz kantor, umiejscowiony jest przy wjeździe do Słubic od strony Poznania i Zielonej Góry.