Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Ubezpieczenie na życie w SłubicachTo naturalne, że troszczymy się o naszych bliskich, chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki materialne i poczucie bezpieczeństwa. Na co dzień nie myślimy jednak o zdarzeniach losowych, które mogłyby pozbawić najbliższych naszego wsparcia. Dopóki cieszymy się pełnym zdrowiem, warto pomyśleć o ewentualnym zabezpieczeniu, jakim niewątpliwie jest ubezpieczenie na życie. Polisa na życie, którą wykupić można w Biurze Kozera Travel w Słubicach, zapewnia bezpieczeństwo oraz wsparcie finansowe w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.

Zakres ubezpieczenia na życie

Zapraszamy do naszego biura w Słubicach, gdzie dowiesz się, jaki wariant ubezpieczenia na życie będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. O polisie na życie warto pomyśleć szczególnie wtedy, gdy na naszym utrzymaniu pozostają inne osoby, np. współmałżonek, dzieci lub rodzice. W razie nieszczęśliwego wypadku, choroby lub innego losowego zdarzenia nasi bliscy nie zostaną pozbawieni środków do życia i pomocy materialnej.

Ubezpieczenia na życie, proponowane przez Biuro Kozera Travel w Słubicach, obejmuje takie zdarzenia jak:

  • Choroba śmiertelna.
  • Śmierć.
  • Całkowite trwałe inwalidztwo na skutek nieszczęśliwego wypadku.
  • Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego.
  • Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Koszty polisy na życie

Konsultanci z Biura Kozera Travel w Słubicach udzielą Ci szczegółowych informacji na temat różnych wariantów ubezpieczenia na życie i pomogą wybrać polisę, która będzie najbardziej dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Polisę można wykupić na czas określony (tzw. ubezpieczenie terminowe) lub dożywotnio. Koszt składki ubezpieczenia na życie może być zróżnicowany, w zależności od  niektórych czynników, jednak podstawową polisę można nabyć już od 1 zł dziennie.