Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Ubezpieczenie NNW dla kierowców w SłubicachŻycie i zdrowie ludzkie to najcenniejsze wartości, których nie można w żaden sposób wycenić. Można jednak, za sprawą odpowiedniej polisy, zadbać o odpowiednie ubezpieczenie, dzięki któremu o wiele prościej poradzić sobie z konsekwencjami wydarzeń na drodze, na które przecież nie mamy wpływu. Wielu kierowców decyduje się na pakiet AC, zapominając, że straty materialne są niczym w porównaniu do utraty zdrowia czy nawet życia. W naszym biurze w Słubicach mogą Państwo skorzystać z oferty ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla kierowcy i pasażerów. Ubezpieczenie NNW gwarantuje m.in. zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji, a także wsparcie finansowe dla rodziny w przypadku utraty życia w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia drogowego.

Ile kosztuje ubezpieczenie NNW?

Komunikacyjne ubezpieczenie NNW polecamy zazwyczaj w pakiecie z OC/AC i kosztować może od kilkudziesięciu nawet do kilkuset złotych. W biurze Kozera Travel w Słubicach dokładamy wszelkich starań, by oferta była zawsze jak najbardziej korzystna dla naszego klienta, ale głównym czynnikiem, wpływającym na cenę, jest wybrana suma gwarancyjna, czyli górna granica wypłacanego odszkodowania. W różnych wariantach może się ona wahać od 5 000 do 100 000zł.

Uchroń siebie i bliskich przed konsekwencjami wydarzeń drogowych

Wszystkich kierowców zapraszamy do naszego biura w Słubicach, gdzie doświadczeni konsultanci od ubezpieczeń pomogą wybrać korzystną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb polisę NNW. Ubezpieczeniem NNW objęci są kierowca i pasażerowie, którzy ulegli wypadkowi podczas jazdy lub podczas takich czynności jak np. wsiadanie i wysiadanie z pojazdu, naprawa pojazdu czy ładunek lub rozładunek. Co ważne, ubezpieczenie oferowane przez Kozera Travel w Słubicach ważne jest na całym świecie.