Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Kostrzyn nad Odrą, ul. Sikorskiego 42, woj. lubuskie

66-470 Kostrzyn nad Odrą

ul. Sikorskiego 42

 

tel.: 957 525 388

 

czynne: Pon-Niedz 7:00-19:00

 

 

 

 

Kantor nad Odrą, ul. Kopernika 4, woj. lubuskie

66-470 Kostrzyn nad Odrą

ul. Kopernika 4

 

tel.: 957 529 918

 

czynne: Pon-Piąt 9:00-17:00, Sob 9:00-14:00

 

 

Skup i sprzedaż walut w Kostrzynie

Oferujemy skup i sprzedaż walut w Kostrzynie nad Odrą z zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji oraz dyskrecji. Nasz oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych np. turystów, osób pracujących za granicą i spłacających kredyt, jak i dla firm zagranicznych oraz polskich. Zapraszamy również kierowców TIR-ów oraz transportu międzynarodowego, którzy potrzebują wymienić złotówki na obcą walutę na czas podróży po Europie. Jesteśmy zlokalizowani w centrum Kostrzyna blisko drogi wyjazdowej do przejścia granicznego z Niemcami. Zapraszamy również do skorzystania z usługi naszych kantorów w Słubicach, Torzymie, czy Borzowie.

Oszczędzaj pieniądze dzięki wymianie walut w kantorze

Korzystanie z zagranicznych kart w Polsce lub płacenie za pomocą polskich kart za granicą może być kosztowną inwestycją. Koszt przewalutowania transakcji bezgotówkowych może sięgać nawet kilku procent od wartości transakcji, dlatego warto zawczasu już w Polsce, dokonać transakcji wymiany złotówek na walutę kraju, do którego się udajemy. Oczywiście pieniądze można także wymienić w dowolnym banku, ale warto korzystać z takich usług bezpośrednio w kantorach. Oferują one bowiem często korzystniejsze ceny sprzedaży i zakupu walut niż banki, tak jak nasze kantory np. w Kostrzynie, gdzie nie doliczamy prowizji do cen.

Bezpieczne i proste wymiana euro, dolarów, funtów i koron

W naszym kantorze oferujemy konkurencyjne stawki sprzedaży i kupna większości walut obcych np. funtów, euro, dolarów, koron czeskich, rubli i jenów. Gwarantujemy bezpieczne i szybkie transakcje walutowe w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wymianę gotówkową bez zbędnych formalności np. zakładania konta. Przy większych kwotach umożliwiamy również negocjację kursów kupna i sprzedaży. Zapraszamy wszystkich podróżujących w celach turystycznych, biznesowych bądź zarobkowych do skorzystania z naszych usług.