Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Rzepin, Plac Ratuszowy 2, woj. lubuskie

 

czynne: Pon-Piąt 9:00-17:00, Sob 9:00-14:00

Adres Adres Plac Ratuszowy 2
Rzepin 69-110
Telefon Numer Telefonu 95 759 72 32
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Rzepin - kantor wymiany walut Kozera-Travel - Plac Ratuszowy, obok ratusza

Rzepin jest niewielkim, ale świetnie skomunikowanym miasteczkiem, leżącym przy autostradzie A2 (inaczej Autostrada Wolności) oraz linii kolejowej nr 3, łączącej Warszawę z granicą niemiecką. Takie położenie sprawia, że Rzepin jest miejscem idealnym do zlokalizowania w nim kantoru wymiany walut. Kantor Kozera-Travel znajduje się w samym centrum miasta, przy Placu Ratuszowym, dokładnie naprzeciwko ratusza. Blisko do naszego kantoru mają podróżni wysiadający na dworcu PKP, osoby zjeżdżające z autostrady A2, a także mieszkańcy Rzepina. W pobliżu kantoru wymiany walut Kozera-Travel znajdują się wydzielone miejsca parkingowe oraz niewielki parking. Nikt nie powinien mieć problemu z bezpiecznym pozostawieniem swojego samochodu.

Tani kantor wymiany walut w Rzepinie

W naszym kantorze, jak we wszystkich innych należących do Kozera-Travel można dokonywać transakcji wymiany walut bez prowizji i z możliwością negocjacji cen. Oddział otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, a także w sobotę od 9 do 14. Jeśli chcą Państwo wymienić walutę w pobliżu autostrady A2 w innych godzinach, to zapraszamy do kantoru przy stacji paliw w Świecku, który otwarty jest 24h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Odległość między kantorem w Rzepinie i oddziałem w Świecku to jedynie 20 kilometrów. Ponadto polecamy kantor wymiany walut 24h w Boczowie, który znajduje się kilka kilometrów od Rzepina i można do niego dojechać skręcając tym samym zjazdem z autostrady (trzeba jednak skierować się w przeciwnym kierunku - na południowy wschód).

Tani kantor wymiany walut w Rzepinie - brak prowizji, możliwość negocjacji cen

Lokalizacja naszego kantoru wymiany walut w Rzepinie, przy Placu Ratuszowym jest bardzo dogodna dla wszystkich mieszkańców tej niewielkiej miejscowości położonej nad rzeką Ilanką. To nie jedyna zaleta taniego kantoru Kozera-Travel. Olbrzymim atutem naszych usług jest brak prowizji od zawieranych transakcji oraz możliwość negocjacji cen. Ponadto jesteśmy przygotowani na wymianę nawet wysokich nominałów. Zapraszamy do kantoru Kozera-Travel położonego przy Placu Ratuszowym, w centrum Rzepina, naprzeciwko ratusza.