Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor wymiany walut

Kantor wymiany walutChcesz dokonać wymiany swojej waluty? Przyjdź do jednej z wielu naszych placówek! Oferujemy wymianę walut bez prowizji! Jesteśmy jedną z wiodących pozabankowych giełd wymiany walut w Europie. Zapewniamy korzystne kursy, profesjonalną obsługę, łatwą, szybką i tanią wymianę. Wymiana w Kozera Travel zawsze się opłaca. Bardzo duża liczba dostępnych walut oraz mnogość naszych placówek gwarantują, że jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą transakcję.

Wymiana walut w naszym tanim kantorze jest najkorzystniejszym sposobem na kupno lub sprzedaż dolarów, euro, funtów, czy jakiejkolwiek innej waluty. Gdy kursy walut gwałtownie rosną lub spadają, szybka wymiana walut i dostęp do niezbędnych informacji rynkowych mają kluczowe znaczenie. Nasi pracownicy pomogą zrealizować każdą transakcję, a profesjonalizm świadczonych usług sprawi, że z pewnością wyjdziesz od nas zadowolony. W kantorach Kozera Travel zaoferujemy Ci tanią wymianę walut i w przeciwieństwie do banku, nie pobierzemy prowizji. Wystarczy, że przyjdziesz do jednej z naszych placówek. Sprawdź na mapie gdzie znajdziesz nasze tanie kantory wymiany walut.

Wymieniaj waluty tanio i bez prowizji!

Wycieczka zagraniczna, kredyt nominowany w obcej walucie, a może zakupy na zagranicznej platformie zakupowej? Bez względu na to jaki jest powód, dla którego wymieniasz walutę, zaoferujemy Ci najkorzystniejszą ofertę. W przeciwieństwie do banku, nie pobierzemy od Ciebie prowizji. Możemy zagwarantować satysfakcję z transakcji przeprowadzanych z naszym kantorem - wieloletnie doświadczenie i funkcjonowanie firmy na rynku potwierdza wiarygodność, rzetelne działanie, elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku wymiany walut. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasze atuty:

  • Możemy zaproponować specjalne oferty dla firm i klientów indywidualnych.
  • Nie pobieramy prowizji.
  • Oferujemy korzystne kursy walut.
  • Profesjonalna i fachowa obsługa.
  • Personel posiadający wiedzę i umiejętności nabyte podczas profesjonalnych szkoleń.
  • Wysoki standard usług.
  • Dbałość o bezpieczeństwo i dyskrecję przeprowadzanych z nami transakcji.


Odwiedź nas w jednym z naszych kantorów: