Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor Kostrzyn nad Odrą - Kozera-Travel

czynne: Poniedziałek - Niedziela 7:00-19:00

Adres Adres Sikorskiego 42
Kostrzyn nad Odrą
66-470
Telefon Numer Telefonu 95 752 53 88
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Kantor wymiany walut - Kostrzyn nad Odrą, ul. Sikorskiego

W Kostrzynie nad Odrą posiadamy dwa kantory wymiany walut, jeden w centrum miasta (kantor wymiany walut przy ulicy Kopernika), a drugi bliżej granicy z Niemcami, przy ulicy Sikorskiego. Dzięki tak dobranym lokalizacjom naszych punktów, walutę mogą u nas tanio i wygodnie wymienić zarówno mieszkańcy Kostrzyna, jak i osoby tranzytowo przejeżdżające przez miasto. Nie pobieramy żadnej prowizji od transakcji wymiany walut, dzięki czemu możemy zapewnić ceny niższe od pozostałych kantorów wymiany walut w Kostrzynie nad Odrą. Kantor Kozera-Travel przy ulicy Sikorskiego otwarty jest przez siedem dni w tygodniu, od godziny 7 do 19.

Tani kantor wymiany walut - Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą, pomimo swojej nazwy, jest przecięty przez środek rzeką Wartą, która nieopodal uchodzi do Odry. Nasz kantor położony jest tuż przy moście nadwarciańskim, co powoduje, że jadąc od strony  centrum Kostrzyna nie sposób go przeoczyć. Kantor wymiany walut przy ulicy Sikorskiego zlokalizowany jest w idealnym miejscu dla osób, kierujących się ku granicy z Niemcami, do przejścia granicznego Kostrzyn-Kietz. Kostrzyn nad Odrą jest położony dokładnie na wysokości Berlina, około 100 kilometrów od stolicy Niemiec. Takie umiejscowienie sprawia, że przejście graniczne w Kostrzynie nad Odrą jest jednym z najbardziej uczęszczanych punktów granicznych z Niemcami. Dzięki temu kantor wymiany walut Kozera-Travel odwiedziły do tej pory tysiące zadowolonych klientów.

Kozera-Travel - kantor wymiany walut, bez prowizji

Kozera-Travel jest przedsiębiorstwem od 1998 roku obecnym na rynku wymiany walut. Prowadzimy również usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego i turystycznego. Przez cały czas rozwijamy swoją markę, co pozwoliło nam przez lata zwiększyć zatrudnienie do 70 osób. Przed laty zaczynaliśmy w kilkuosobowym gronie, a obecnie prowadzimy kilkanaście kantorów wymiany walut na terenie województwa lubuskiego, w Świecku, Słubicach, Rzepinie czy Kostrzynie nad Odrą. Wysoka jakość naszych usług jest doceniana przez klientów kantorów Kozera-Travel, którzy wracają do nas skuszeni brakiem prowizji i tanimi wymianami waluty. Zapraszamy do kantoru wymiany walut przy ulicy Sikorskiego wszystkich mieszkańców Kostrzyna nad Odrą oraz osoby jadące w kierunku granicy z Niemcami!