Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Podczas podróży bez względu na jej miejsce czy też cel, zdarzają się sytuacje, które zakłócają jej spokojny przebieg oraz pociągają za sobą dodatkowe konsekwencje np. w postaci kosztów finansowych spowodowanych wydatkami na Państwa leczenie w wyniku choroby czy też w następstwie nieszczęśliwego wypadku.
Towarzystwa Ubezpieczeniowe wychodząc naprzeciw wszystkim podróżnym oferują pakiety ubezpieczeń pozwalające zabezpieczyć się przed każdą z możliwych sytuacji np. podczas urlopu.

Podstawowy zakres ubezpieczenia podróżnego:
- pokrycie kosztów leczenia, w następstwie nagłej choroby lub wypadku,
- pokrycie kosztów transportu i repatriacji, z miejsca wypadku do placówki medycznej lub powrotu do Polski,
- wypłata świadczenia w razie trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia czy śmierci w skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby,
- pokrycie kosztów, udzielenia natychmiastowej pomocy "assistance",
- pokrycie kosztów ratownictwa medycznego często niezbędnego w nagłych przypadkach,
- odpowiedzialność cywilna, za szkody, które wyrządzimy osobom trzecim,
- ubezpieczenie bagażu podczas podróży,
- zwrot kosztów z tytułu opóźnienia dostarczenia bagażu,
- pokrycie kosztów nagłego przerwania Państwa podróży, np. w postaci biletu powrotnego,
- pokrycie kosztu pobytu osoby wezwanej do towarzyszenia,
- ubezpieczenie kosztownego sprzętu sportowego np. nart,
- zapewnienie opieki nad dziećmi w razie nagłej choroby ich opiekuna,
- pokrycie kosztów związanych z uszczerbkiem na zdrowiu powstałych podczas pracy za granicą kraju macierzystego.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Podstawowe ubezpieczenie podróżne zawiera się na okres już od jednego dnia do roku, jego cena uwarunkowana jest od ujętych w polisie: wariantów, sum gwarancyjnych oraz okresu ubezpieczenia, polisę można wykupić już od 10zł (jako składka minimalna, na okres trzech dni), do nawet 1000zł w przypadku ubezpieczenia Państwa pracy za granicą kraju na okres jednego roku. Jest to niezwykle tanie zabezpieczenie biorąc pod uwagę potencjalne możliwe do wystąpienia konsekwencje finansowe związane np. z kosztownym leczeniem medycznym lub transportem drogą powietrzną do placówki medycznej.

Należy pamiętać, że wymienione warianty ryzyka przed jakimi może uchronić nas polisa ubezpieczeniowa są opcjami podstawowymi. Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują ochronę przed każdą możliwą do zdarzenia sytuacją z wyłączeniem szkody spowodowanej umyślnie co wynika bezpośrednio z ustawy. W celu poznania pełnego zakresu na jaki mogą Państwo ubezpieczyć podróż, prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra!

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!