Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczanie szyb jest to ubezpieczenie, obciążające zakład ubezpieczeń kosztami naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby samochodowej w przypadku wypadku, kolizji drogowej czy też negatywnych skutkach oddziaływania sił przyrody.

Zakres Ubezpieczenia:
Ochrona obejmuje szyby samochodowe czołową, boczne i tylną z wyłączeniem okien dachowych - szyberdachów. Zakład ubezpieczeń odpowiada za uszkodzenie i zniszczenie szyb na skutek wszelkich zdarzeń za wyjątkiem wyłączeń przewidzianych w indywidualnej polisie ubezpieczeniowej.

Do kogo jest skierowane:
Ubezpieczanie szyb jest kierowane dla klientów posiadających OC lub AC.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Już od 69zł rocznie, mogą Państwo ubezpieczyć szyby od uszkodzeń powstałych, np. przy próbie włamania, przez kamień, który wypadnie spod kół pojazdu jadącego obok lub przed Państwa pojazdem. Koszt takiego ubezpieczenia zwykle wynosi trzy razy mniej niż zwykła naprawa odprysku na szybie czołowej nie wspominając już o jej wymianie.

Zakres terytorialny ubezpieczenia:
Rzeczpospolita Polska / Rzeczpospolita Polska i Europa (zgodnie z zakresem terytorialnym ubezpieczenia AC).

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!