Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczenie dla każdego rowerzysty. Nie muszą Państwo być posiadaczem roweru wystarczy, że był przez Państwa używany. Ubezpieczenie rowerzysty można zawrzeć już od jednego tylko dnia lub od razu na cały rok!

OC gwarantuje pokrycie roszczeń osób trzecich w przypadku spowodowania wypadku lub potrącenia pieszego, uszkodzeń zaparkowanego samochodu, budynków itp.

NNW w podstawowym wariancie zwykle przewiduje wypłatę środków naszym bliskim w razie śmierci czy trwałego uszczerbku na zdrowiu oraz pozwala na zwrot kosztów naprawy lub nabycia protez do 10 proc. określonej sumy gwarancyjnej ubezpieczenia.
Opcje rozszerzone mogą pokrywać całkowite koszty leczenia, rekonwalescencji oraz operacji plastycznej. Przez trwały uszczerbek na zdrowiu należy rozumieć sytuacje gdy np. doznają Państwo m.in.:
- Złamania nogi,
- Skręcenia kolana,
- Utraty wzroku lub słuchu.

Towarzystwo zwróci Państwu również pieniądze w przypadku gdy:
- Ktoś ukradnie Państwa bagaż, w momencie jazdy rowerem,
- Zniszczy wyposażenie stałe roweru (np. bagażnik, koło).

Należy pamiętać, że wymienione warianty ryzyka przed jakimi może uchronić nas polisa ubezpieczeniowa są opcjami podstawowymi. Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują ochronę przed każdą możliwą do zdarzenia sytuacją z wyłączeniem szkody spowodowanej umyślnie co wynika bezpośrednio z ustawy. W celu poznania pełnego zakresu na jaki mogą Państwo się ubezpieczyć, prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra!

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!