Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczenie opon to pomoc w przypadku uszkodzenia ogumienia: opon, dętek czy kół w pojeździe.

Zakres Ubezpieczenia:
Ubezpieczanie obejmuje wymianę uszkodzonych opon, dętek czy też kół na miejscu zdarzenia, wymianę na sprawne koło lub koła zapasowe. Holowanie ubezpieczonego pojazdu do warsztatu, w którym zostanie naprawione uszkodzone ogumienie, jeśli wymiana koła lub kół w miejscu zdarzenia nie jest możliwa. W tym przypadku umowa gwarantuje również pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego ogumienia ubezpieczonego pojazdu w serwisie wskazanym przez Centrum Obsługi Klienta.

Do kogo jest skierowane:
Dla klientów posiadających samochody osobowe, oraz samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Ubezpieczenie można nabyć już od 9 zł rocznie jako ubezpieczanie dodatkowe obok ubezpieczenia OC.

Zakres terytorialny ubezpieczenia:
Rzeczpospolita Polska.

Należy pamiętać, że wymienione warianty ryzyka przed jakimi może uchronić nas polisa ubezpieczeniowa są opcjami podstawowymi. Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują ochronę przed każdą możliwą do zdarzenia sytuacją z wyłączeniem szkody spowodowanej umyślnie co wynika bezpośrednio z ustawy. W celu poznania pełnego zakresu na jaki mogą Państwo ubezpieczyć samochód prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!