Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ta opcja ochroni klientów od utraty zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia oraz bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w przypadku wystąpienia jednej szkody. Wykupując taką ochronę, klient zachowa zniżkę na poziomie sprzed zaistnienia szkody. Produkt jest elastyczny i to klient decyduje, czy chce ochronić zniżkę w ubezpieczeniu OC, AC lub obu.

Zakres Ubezpieczenia:
Ochrona Zniżek zabezpiecza przed utratą zniżki w razie wystąpienia zdarzenia objętego ubezpieczeniem OC lub AC z winy ubezpieczonego. Funkcjonuje jako dodatek do podstawowego zakresu ochrony, wariant szczególnie polecany klientom dla których wzrost stawki ubezpieczenia wynikający z zaistniałej szkody wygenerowałby w przyszłym roku nawet kilkaset złotych kosztów więcej.

Do kogo jest skierowane:
Ochroną Zniżek może być objęta osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, która posiada co najmniej 10% zniżki za bezszkodową jazdę, właściciel pojazdu, leasingobiorca lub kredytobiorca zawierający umowę OC lub AC.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Ubezpieczenie można nabyć już od 20 zł rocznie jako ubezpieczanie dodatkowe do OC. Często występuje jako gratis podczas kampanii promocyjnej w Towarzystwach ubezpieczeniowych.

Zakres terytorialny ubezpieczenia:
Rzeczpospolita Polska, Europa.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!