Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczeniem tym objęci są kierowca pojazdu oraz jego pasażerowie, w jego zakres wchodzą trwałe następstwa wypadków, które miały miejsce przede wszystkim podczas jazdy ubezpieczonym autem. Zazwyczaj polisa obejmuje również zdarzenia mające miejsce podczas innych czynności związanych z użytkowaniem pojazdu, takich jak wsiadanie i wysiadanie, przebywanie w nim podczas postoju, załadunku lub rozładunku czy też tankowania paliwa.

Zakres Ubezpieczenia:
Wypadek jako nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną pozostające w związku z ruchem pojazdu mechanicznego w następstwie, którego ubezpieczony niezależnie od swojej woli doznał trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł. Trwałość uszczerbku oznacza, że naruszenie funkcji organizmu na skutek nagłego wypadku miało charakter stały, niezmienny, który ograniczył sprawność poszkodowanego praktycznie do końca jego życia. Jaskrawymi przykładami obrazującymi tego typu uszczerbki są utrata wzroku, słuchu, kończyn, całkowity paraliż, ale też skomplikowane złamanie skutkujące ograniczeniami ruchowymi w przyszłości.

Do kogo jest skierowane:
Ubezpieczenie kierowane jest dla kierowcy oraz pasażerów pojazdu mechanicznego.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Komunikacyjne ubezpieczenie NNW polecamy zazwyczaj w pakiecie z OC/AC i kosztować nas może od kilkudziesięciu nawet do kilkuset złotych. Głównym czynnikiem wpływającym na cenę jest wybrana przez nas suma gwarancyjna, czyli górna granica wypłacanego odszkodowania. W różnych wariantach waha się ona od 5 000 do 100 000zł.

Zakres terytorialny ubezpieczenia NNW:
Ubezpieczenie obowiązuje na terenie całego świata.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra!

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!