Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Mała i średnia firma znajdzie u nas komplet potrzebnych jej ubezpieczeń dostosowanych do branży oraz rodzaju i poziomu ryzyka. Proponujemy produkty pakietowe dedykowane dla każdego segmentu działalności.

Ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw ma za zadanie uchronić majątek firmy przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Mówiąc o majątku firmy mamy na myśli zarówno środki trwałe przedsiębiorstwa takie jak:
- nieruchomości(grunty, budynki, budowle, lokale),
- maszyny i urządzenia,
- środki transportu, oraz środki obrotowe:
- materialne(zapasy materiałowe, wyroby gotowe)
- niematerialne(środki finansowe).

Zakres Ubezpieczenia:
- ogień i inne zdarzenia losowe,
- kradzież z włamaniem i rabunek,
- dewastacja i graffiti,
- Odpowiedzialność Cywilna.

Należy pamiętać, że wymienione warianty ryzyka przed jakimi może uchronić nas polisa ubezpieczeniowa są opcjami podstawowymi. Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują ochronę przed każdą możliwą do zdarzenia sytuacją. W celu poznania pełnego zakresu na jaki mogą Państwo ubezpieczyć przedsiębiorstwo prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!