Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczenie Cargo jest ubezpieczeniem mienia w transporcie drogowym, kolejowym oraz śródlądowym. Polisa chroni towar od zniszczenia, utraty oraz ubytku w sytuacji gdy towar jest przewożony przez wynajętego zawodowego przewoźnika, bądź samodzielnie.

Zakres Ubezpieczenia:
- zdarzenia losowe,
- rozbój,
- wypadek,
- uszkodzenia podczas załadunku i wyładunku,
- kradzież.

Ubezpieczenie typu Cargo gwarantuje Państwu wypłatę środków do pełnej sumy gwarancyjnej ubezpieczenia ujętej w polisie, niezależnie od tego czy przewozimy towar za pośrednictwem wyspecjalizowanego przedsiębiorstwa lub wynajętego środka transportu.

Omawiana wyżej sytuacja nie zawsze ma miejsce w przypadku korzystania z samej odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, gdzie często wypłata środków ograniczona jest jedynie do wartości rzeczywistej przesyłki.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku.