Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 16 Towarzystw w 1 miejscu
  • Ubezpieczenie OC już od 200 złotych
  • Profesjonalna szybka obsługa! Gotowa oferta w 3 minuty

Co to jest i czego dotyczy:
Ubezpieczenie Assistance obejmuje świadczenie pomocy w przypadku różnych zdarzeń takich jak: awaria, kolizja lub kradzież pojazdu. Ubezpieczenie oferowane jest posiadaczom samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Zakres Ubezpieczenia:
Assistance obejmuje swoim zakresem rozmaite sytuacje, najczęściej ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność finansową za holowanie samochodu do określonej ceny, transport kierowcy i pasażerów z miejsca wypadku oraz nocleg dla kierowcy i osób podróżujących wraz z nim do określonej w polisie ilości dni. Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe przewidują w swojej ofercie takie sytuacje, jak: złomowanie pojazdu, parkowanie samochodu na parkingu strzeżonym do określonej ceny czy transport osób podróżujących we wskazane miejsce, w przypadku hospitalizacji lub śmierci kierowcy. Ochrona Assistance daje również poczucie bezpieczeństwa, gdy zabraknie nam paliwa, wówczas paliwo zostanie nam dostarczone. Także w sytuacji, gdy pozostawimy kluczyki w stacyjce i nie możemy otworzyć samochodu, możemy liczyć na pomoc, firma ubezpieczeniowa przyśle nam specjalistę, który upora się z problemem. Ubezpieczyciel ponosi także odpowiedzialność finansową za naprawę pojazdu na miejscu wypadku do określonej ceny, możemy również liczyć na udzielenie informacji o najbliższych warsztatach naprawczych, gdy dojdzie do uszkodzenia pojazdu.

Do kogo jest skierowane:
Ubezpieczenie kierowane jest dla osób, które chcą poprawić swój komfort oraz spokój podczas podróży, korzystając z pomocy w zdarzeniach losowych, które mogą wystąpić na drodze.

Od jakiej kwoty można je kupić:
Ubezpieczenie Assistance można wykupić od kwoty 20 zł dając pomoc na drodze w postaci holowania tylko i wyłącznie w przypadku kolizji pojazdu. W zależności od wariantu i limitów kwoty sięgają od 80zł do nawet 500 zł rocznie.

Zakres terytorialny ubezpieczenia:
Pomocą Assistance objęte są zdarzenia powstałe na terenie Polski, krajów należących do Uni Europejskiej oraz państw powstałych z byłego Związku Radzieckiego.

Należy pamiętać, że wymienione warianty ryzyka przed jakimi może uchronić nas polisa ubezpieczeniowa są opcjami podstawowymi. Obecnie Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują ochronę przed każdą możliwą do zdarzenia sytuacją z wyłączeniem szkody spowodowanej umyślnie co wynika bezpośrednio z ustawy. W celu poznania pełnego zakresu na jaki mogą Państwo ubezpieczyć samochód prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców.

Ubezpiecz się z nami już dziś i przestań obawiać się jutra.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, stworzonego z ofert ponad 16 czołowych firm występujących na rynku!