Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Kantor wymiany walut – Słubice

czynne: 24h/7 dni w tygodniu

Adres Adres Jedności Robotniczej 8 Słubice 69-100
Telefon Numer Telefonu 95 758 26 93
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fax Numer Faxu 95 758 27 87

 

 

Kozera-Travel – tani kantor wymiany walut, Słubice, ulica Jedności Robotniczej

Słubice są kilkunastotysięcznym miastem położonym nad Odrą, przy granicy z Niemcami. Wraz z Frankfurtem nad Odrą miejscowość ta tworzy sporą aglomerację, zamieszkaną przez około 80 tysięcy osób. Budynek, w którym znajduje się kantor w Słubicach, przy ulicy Jedności Robotniczej, jest jednocześnie siedzibą całej firmy Kozera-Travel. W tej lokalizacji mieści się zarówno kantor wymiany walut, jak i biuro podróży oraz ubezpieczalnia. Nasz kantor znajduje się w centrum Słubic, u zbiegu ulic Mickiewicza i Jedności Robotniczej, kilkaset metrów od mostu granicznego nad Odrą. To idealna lokalizacja dla osób udających się do Niemiec, przez przejście graniczne Słubice-Frankfurt. Wystarczy skręcić tuż przed mostem granicznym, na Rondzie Solidarności, w ulicę Jedności Robotniczej, żeby znaleźć się przy naszym tanim kantorze wymiany walut. W Słubicach posiadamy również kantor wymiany walut przy ulicy Transportowej.

Tani kantor wymiany walut Słubice – otwarte 24h, możliwość negocjacji cen, brak prowizji

W naszych kantorach nie pobieramy żadnej prowizji od transakcji, a dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość negocjacji cen, zwłaszcza przy dużych kwotach. Kantory wymiany walut Kozera-Travel są otwarte przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Dlatego wymiany walut można u nas dokonać w dowolnym momencie, po aktualnym kursie, zmienianym nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Cały czas chcemy jak najlepiej odzwierciedlać kursy rynkowe, żeby każdy klient, który dokona u nas wymiany walut, miał pewność, iż otrzymuje swoje pieniądze po najbardziej aktualnym i atrakcyjnym kursie.

Kantor wymiany walut w Słubicach, przy ulicy Jedności Robotniczej

Kozera-Travel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm usługowych z województwa lubuskiego, nie tylko dzięki rozwiniętej sieci kantorów wymiany walut, ale również z powodu wsparcia lokalnej społeczności. Przez długi czas marka Kozera-Travel była sponsorem tytularnym drużyny piłkarskiej z Słubic, która grała wtedy pod szyldem Polonia Kozera Słubice. W tym czasie klub po raz pierwszy w historii awansował do II Ligi, a właściciel sieci kantorów wymiany walut, Pan Grzegorz Kozera, został uhonorowany tytułem mecenasa sportu. Przez lata budowaliśmy zaufanie naszych klientów, dzięki czemu cały czas możemy rozwijać swoją sieć tanich kantorów w kolejnych miejscowościach w województwie lubuskim. Nie pobieramy prowizji, dajemy możliwość negocjacji cen i czekamy na Państwa przez 24h na dobę. Zapraszamy do naszych kantorów wymiany walut!