Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Wymiana walut - najlepsze ceny w Polsce
  • Największa sieć kantorów w woj. Lubuskim
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Tani kantor wymiany walut - Kostrzyn nad Odrą

czynne: Poniedziałek –Piątek  9:00-17:00, Sobota 9:00-14:00

Adres Adres Kopernika 4
Kostrzyn nad Odrą
66-470
Telefon Numer Telefonu 95 752 99 18
E-mail Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Kantor wymiany walut Kozera-Travel - Kostrzyn na Odrą, ulica Kopernika

Kantor wymiany walut Kozera-Travel zlokalizowany jest w centrum Kostrzyna nad Odrą, przy ulicy Kopernika 4. Nasza firma posiada również drugi kantor wymiany walut w Kostrzynie nad Odrą, umiejscowiony bliżej przejścia granicznego, w pobliżu wjazdu na most nad Wartą. Ponadto zarządzamy kilkunastoma kantorami wymiany walut, usytuowanymi w pobliżu granicy z Niemcami, w innych miastach województwa lubuskiego. W naszych kantorach można tanio wymienić walutę, nawet o dużych nominałach. Nie pobieramy prowizji od zawartych transakcji, dzięki czemu możemy zapewnić konkurencyjne ceny. Stale aktualizujemy kursy walutowe (nawet kilkadziesiąt razy dziennie), żeby przez cały czas oferować naszym klientom ceny odpowiadające wartościom rynkowym.

Wymiana walut bez prowizji - kantor Kostrzyn nad Odrą

Lokalizacje dla naszych kantorów wymiany walut wybieraliśmy zgodnie z myślą o wygodzie klientów. Chcemy, żeby każdy mógł wymienić walutę w pasujących mu godzinach. Dlatego nasz kantor przy ulicy Kopernika otwarty jest od poniedziałku do piątku, od 9 do 17 oraz w sobotę od 9 do 14. Brak prowizji sprawia, że mogą Państwo w naszym kantorze tanio wymienić walutę, nawet o wysokich nominałach. Zaufanie naszych klientów sprawiło, że od powstania firmy Kozera-Travel w roku 1998, rozwinęliśmy się i dziś zatrudniamy około 70 pracowników. To pokazuje, że nasza firma jest solidnym i wiarygodnym partnerem, a konkurencyjne ceny wynikają z naszego profesjonalizmu i właściwego podejścia do klienta. Kantory w Kostrzynie nad Odrą funkcjonują od wielu lat, niezmiennie świadcząc usługi taniej wymiany walut, dla tysięcy osób miesięcznie. Nasi zadowoleni klienci to największe świadectwo naszej solidności!

Kantor wymiany walut - Kostrzyn nad Odrą, ulica Kopernika. Brak prowizji!

Kostrzyn nad Odrą położony jest tuż przy przejściu granicznym Kostrzyn-Kietz, w odległości około 100 kilometrów od Berlina. Do stolicy Niemiec można dojechać samochodem w ciągu niecałych dwóch godzin. Dlatego położenie kantoru wymiany walut przy ulicy Kopernika jest idealne zarówno dla turystów wyjeżdżających na wakacje do naszych zachodnich sąsiadów, ale również dla osób pracujących w Niemczech. W naszym kantorze każdy może liczyć na tanią wymianę waluty, bez pobierania prowizji, sześć dni w tygodniu. Kozera-Travel - najlepsze kantory wymiany walut w Kostrzynie nad Odrą! Zapraszamy do naszych placówek.