Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Przyjdź do nas i wybierz się na niesamowite wakacje za rozsądną cenę!
  • Nie jedź w ciemno, u nas tylko najlepsze, sprawdzone oferty.

Dla klientów indywidualnych szukających odpoczynku proponujemy wycieczki do sprawdzonych kurortów w naszych rodzimych polskich górach, nad morzem, na mazurach, bądź bezpiecznych, ciepłych, zagranicznych krajów, dla aktywnych zwiedzanie zabytków historycznych oraz poznawanie obcych kultur.

Organizujemy bilety samolotowe, autokarowe lub wedle życzenia wczasy z dojazdem własnym, rezerwujemy hotele w wybranym przez Państwa standardzie oraz opcją wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty grupy zorganizowane w tym grupy szkolne, polecimy najlepsze z możliwych wycieczek pod opieką pilota oraz przewodnika z gotowym programem zwiedzania. Dobrze wiemy jak dużo problemów sprawia organizowanie wczasów na własną rękę, nie odbieraj sobie radości z wakacji uciążliwymi formalnościami, nasi specjaliści załatwią to za Ciebie i pozwolą w pełni cieszyć się urlopem!

Zadzwoń i umów się z naszym konsultantem! Wybierz się na niesamowite wakacje za rozsądną cenę!