Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Przyjdź do nas i wybierz się na niesamowite wakacje za rozsądną cenę!
  • Nie jedź w ciemno, u nas tylko najlepsze, sprawdzone oferty.

Wycieczki krajowe i zagraniczneZaplanowanie ciekawej i udanej wycieczki nie jest sprawą prostą. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy Ci fachową pomoc. Kozera Travel ze Słubic to profesjonalne biuro podróży, które organizowaniem wycieczek krajowych i zagranicznych, zajmuje się od lat. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży turystycznej jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne oferty wyjazdów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Dla klientów indywidualnych, szukających odpoczynku, proponujemy wycieczki do sprawdzonych kurortów w naszych rodzimych polskich górach, nad morzem i na mazurach. Bez problemu zorganizujemy również wyjazdy zagraniczne, nastawione na aktywne zwiedzanie i poznawanie obcych kultur.

Wybierając biuro Kozera Travel ze Słubic, nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Zabukujemy dla Ciebie bilety samolotowe lub autokarowe. Nie ma problemu, jeśli na wycieczkę krajową czy zagraniczną chcesz dotrzeć własnym transportem. Zajmiemy się również rezerwacją hotelu w wybranym standardzie i z wybraną przez Ciebie opcją wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty grupy zorganizowane, w tym grupy szkolne. W biurze Kozera w Słubicach nasi specjaliści od udanego wypoczynku polecą najkorzystniejsze i najatrakcyjniejsze wycieczki zagraniczne i na terenie kraju. Gwarantujemy kompetentnych pilotów i przewodników z doskonale zorganizowanym planem zwiedzania.

Dobrze wiemy, jak dużo problemów sprawia organizowanie wycieczek zagranicznych i wczasów w kraju na własną rękę. Nie odbieraj sobie radości z wakacji uciążliwymi formalnościami, przyjdź do biura podróży Kozera w Słubicach, a nasi specjaliści załatwią to za Ciebie i pozwolą w pełni cieszyć się urlopem. Zadzwoń i umów się z naszym konsultantem. Wybierz się na niesamowite wakacje za rozsądną cenę!